| * Feature * | Nice and Practical, High Quality Packaging |
|---|---|
| ❤Highlights❤ | ❤Premium Material❤Long Service Life❤Creative Design❤ |
| Brand | GDRASUYA10 |
| Year of manufacture | 2023 |
| Warranty | 3 Years |
| Features | Durable |
| Surface Finish | Made of high quality material |
| Type | Wall Unit |
| Color | White |
| Material | MDF |
| Style | Modern |
| Item Height | 33.3cm |
| Item Width | 19.5cm |
| Item Length | 10cm |
| Assembly Status | Assembly Required |
| Item Weight | Approx.1.2kg |
| Number of Shelves | 1 |
| Room | Living Room |
| Mounting | Wall Mounted |
| Additional Parts Required | Yes |
| Department | Adult |
| Manufacturer Warranty | 3 Years |
| Country of Origin | China |
Check the listing for details. White Floating Router Shelf Wall Mounted Set-top Box TV Components Storage Rack. Color: White, Condition: New, Made in China. Listed at 23.67 USD.