| 🔥Feature🔥 | Long service life✨✨ |
|---|---|
| ❤Highlights❤ | ❤Premium Material❤Long Service Life❤Creative Design❤ |
| Features | Long service life, Easy installation, Convenient Use, Easy Operation |
| Brand | TBvechi |
| Feature! | Stable performance, durable |
| Process | High-temperature Baking Paint |
| Mounting Type | Free Standing |
| Product Size | 34*34*165.5cm/13.39*13.39*65.16in |
| Top Platform Diameter | 34cm/13.39in |
| Package Size | 36*36*20cm/14.17*14.17*7.87in |
| Max. Load Capacity | 30kg/66.14lbs |
| Gross Weight | 8kg/17.64lbs |
| Net Weight | 7.6kg/16.76lbs |
| Type | Coat & Hat Racks |
| Material | Steel, Ecological Board |
| Number of Hooks | 10 |
| Assembly Required | Yes |
| Style | Industrial |
| Color | White |
Check the listing for details. White Hat Stands, Free Standing Coat and Hat Stand, Hat Rack with 10 Hooks. Color: White, Condition: New. Listed at 83.66 USD.