| Brand | IKEA |
|---|---|
| Type | Basket |
| Assembly Required | No |
| Color | White |
| Item Height | 6.25 in |
| Model | IKEA KNARRA |
| Item Length | 15 in |
| Item Width | 11.5 in |
Check the listing for details. White IKEA KNARRA basket 15x11.5x6.25". Color: White, Condition: Used. Listed at 7.49 USD. White IKEA KNARRA basket