| Country of Origin | Taiwan |
|---|---|
| Occasion | Christmas |
| Size | 3 in |
| Artificial/Fresh | NA |
| Color | White |
| Product | Tree decoration |
| Material | Plastic |
| MPN | NA |
| California Prop 65 Warning | NA |
| Brand | Unbranded |
| Personalize | No |
| Type | Hanging decoration |
| Unit Type | Unit |
| Item Height | 4 in |
| Number in Pack | 1 |
| Theme | Christmas |
| Unit Quantity | 1 |
| Item Width | 2.25 in |
| Personalization Instructions | NA |
| UPC | NA |
Check the listing for details. White LED Lite Church Christmas Decoration (D). Color: White, Condition: Used, Made in Taiwan. Listed at 9.30 USD. Perfect working condition