| Restocking Fee | No |
|---|---|
| Return shipping will be paid by | Seller |
| All returns accepted | Returns Accepted |
| Item must be returned within | 30 Days |
| Refund will be given as | Money Back |
| Brand | Unbranded |
| Color | White |
| Item Height | 26 in |
| Item Length | 34.5 in |
| Item Width | 36 in |
| Type | Sofa Set |
| Upholstery Fabric | Microfiber |
Check the listing for details. White Microfiber 4-Piece Living Room Sofa Set. Color: White, Condition: New. Listed at 965.99 USD.