| Brand | Unbranded |
|---|---|
| Item Thickness | 1mm |
| Type | Flat Washer |
| System of Measurement | Metric |
| Hole Size | M2 |
| Item Diameter | 5mm |
| Item Diameter (Interior) | 2mm |
| Model | Assorted Washer Seals |
| Grade | High quality |
| Material | Nylon |
Check the listing for details. White Nylon Washer Assortment 500PCS Bagged Pack for Various Applications. Condition: New. Listed at 16.97 USD. Material: Nylon. Due to various factors such as display brightness and light brightness, the actual color of the product may be slightly different from the website picture. 1X box of 500 pieces white plastic washers.