| Brand | Unbranded |
|---|---|
| Hook Style | Traditional |
| Mounting | Wall Mounted |
| Type | Wall Hook |
| Department | Adults |
| Item Height | Less Than 5 in |
| Color | White |
| Material | Plastic |
| Item Length | Less Than 5 in |
| Number of Hooks | 1 |
| Item Weight | Less Than 1 lb |
| Item Width | Less Than 13 in |
Check the listing for details. White Plastic Wall Mounted Shoe Hook Hanger, Traditional Style, 1 Hook. Color: White, Condition: Used. Listed at 23.24 USD. White Plastic Wall Mounted Shoe Hook Hanger, Traditional Style, 1 Hook