| Country of Origin | USA |
|---|---|
| Type | Tape |
| Item Height | 9.49 in |
| Item Length | 9.41 in |
| Item Width | 2.15 in |
| Model | None |
| Color | Arctic White |
| Material | Plastic |
| Item Weight | 3 pounds |
| Style | normal |
| Size | Regular |
| Product | Tape |
Check the listing for details. White Privacy Slats for Chain Link Fence. Color: Arctic White, Condition: New, Made in USA. Listed at 60.97 USD. The Most Economical Chain-Link Fence Filler.