| EAN | 7433332178803 |
|---|---|
| Package Dimensions LxWxH | 10.08x6.02x5.39 Inches |
| ISBN | 7433332178803 |
| Size | 2" x 3" |
| Weight | 2.24 Pounds |
| UPC | 0038753142098 |
| Brand | Oatey |
| Type | Rainwater Diverter |
| Item Height | 2 in |
| Color | White |
| Item Diameter | 2 in |
| MPN | 14209 |
| Material | Plastic |
Check the listing for details. White Rain Water Collection System Plastic Gutter Drain Downspout Diverter Hose. Color: White, Condition: Open box. Listed at 29.00 USD. Gutter kit is complete and unused. Includes box, gutter kit and original paperwork.