| Country of Origin | China |
|---|---|
| Type | Soap Dish |
| Material | Plastic |
| Brand | QUAYUB |
| Color | White |
| Room | Any Room, Bathroom, Kitchen, Utility/Laundry Room |
| Mounting | Free Standing |
| Features | Anti-Slip |
| Item Height | 50mm |
| Model | soap dish |
| Item Length | 130mm |
| Item Width | 120mm |
| Number of Items in Set | 1 |
Check the listing for details. White Soap Rack Tray Sloped No Pooling. Color: White, Condition: New, Made in China. Listed at 9.55 USD. The soap holder is designed to automatically drain excess water into the sink, keeping the soap dry and clean. In addition, this soap holder is made of high-quality plastic material, which is strong and durable.