| Features | ❤Creative Design,Durable Material❤ |
|---|---|
| Fe'a'tu're's | ★Stable performance and high quality★ |
| Feature | ❤Great value with warranty❤ |
| Feature! | Stable performance, durable |
| Item Height | 20.7 in |
| Item Length | 15.3 in |
| Item Width | 9.8 in |
| Type | Storage Box |
| Material | PP |
| Color | White |
| Mounting | Free Standing |
| Shape | Rectangle |
| Style | Modern |
| Brand | TBvechi |
Check the listing for details. White Storage Box With Lid Universal Wheels Collapsible Storage Organizer. Color: White, Condition: New. Listed at 32.12 USD. Are You Still Struggling with a Cluttered Room?. Our Removable Storage Box Can Help You Solve Your Problem! Lid Length: 45cm/17.7 in. Number of Universal Wheels: 4 (Two with Brakes). Thoughtful Design: the Removable Lid at the Top Not Only Serves As an Aesthetic and Dust-proof Function but Also Adds Extra Storage Space to the Top of the Product for Your Convenience.