| Color Family | White |
|---|---|
| Color/Finish | White |
| Features | No Additional Features |
| Fencing Material Compatibility | Vinyl |
| Material | Vinyl |
| Package Quantity | 1 |
| Product Weight (lb) | 0.27 lb |
| Product Depth (in) | 8 in |
| Product Height (in) | 2 in |
| Product Width (in) | 3 in |
| UPC | 313045565565 |
Check the listing for details. White Transition Bracket for 1-3/4" x 7" Fence or Deck Rail Mounting Support. Condition: New. Listed at 11.54 USD. The 1-3/4 in. This bracket is used for connecting a Veranda vinyl fence with a 1-3/4 in.