| Brand | Perigold |
|---|---|
| Type | TV Stand |
| Maximum TV Screen Size | 80 in |
| Assembly Status | Fully Assembled |
| Color | White |
| Maximum Height | 20 in |
| Material | MDF/Chipboard, $500 |
| Item Length | 70 in |
| Item Depth | 20 in |
| Item Width | 70 in |
Check the listing for details. white tv console cabinet. Color: White, Condition: Used. Listed at 450.00 USD. white tv console cabinet. Condition is Used. Local pickup only.