| Occasion | All Occasions |
|---|---|
| Color | White |
| Material | iron, wood |
| Item Length | 10 in |
| Brand | Unbranded |
| Personalize | No |
| Type | Server |
| Item Height | 16.25 in |
| Style | Modern |
| Features | Tray |
| Finish | wood |
| Item Width | 10 in |
Check the listing for details. White Wire 2-Tier Serving Tray, Farmhouse Kitchen Counter Organizer. Color: White, Condition: New. Listed at 36.99 USD. Our White Wire 2-Tiered Serving Tray will add modern-chic flair to the kitchen! It's perfect for showcasing sweet treats or even holding coffee bar essentials. Wire detailing. Care: Wipe clean with a damp cloth.