| Return shipping will be paid by | Buyer |
|---|---|
| All returns accepted | Returns Accepted |
| Item must be returned within | 30 Days |
| Refund will be given as | Money Back |
| Brand | White |
| Type | Book Stand |
| Item Height | Less Than 6 in |
| Item Length | Less Than 5 in |
| Item Width | Less Than 6 in |
| Color | White |
Check the listing for details. White Wooden Belt Hanger. Color: White, Condition: New. Listed at 16.61 USD. Organize and store your belts conveniently with these beautiful white wooden belt hangers! Designed to accomodate 12 or more belts on well crafted, polished chrome hooks. Easily hangs from closet rod and swivels 360 degrees to allow easy access to all of your belts. These belt organizers are finished in matte white to compliment our white wooden hanger collection.