| Return shipping will be paid by | Seller |
|---|---|
| All returns accepted | Returns Accepted |
| Item must be returned within | 30 Days |
| Refund will be given as | Money Back |
| Blade Material | German Stainless Steel |
| Blade Length | 2.375" |
| Opening Mechanism | Manual |
| Color | Orange |
| Blade Edge | Straight Edge |
| Closed Length | 3.00" |
| Overall Length | 5.375" |
| MPN | WT-2363RMS |
| Blade Types | Clip Point |
| Brand | Whitetail Cutlery |
| Type | Pocket Knife |
| Lock Type | Lockback |
| Model | Ridge Runner |
| Number of Blades | 1 |
| Country/Region of Manufacture | Pakistan |
| Handle Material | Rocky Mountain Stag Bone |
Check the listing for details. WHITETAIL CUTLERY RIDGE RUNNER WT-2363RMS. Color: Orange, Condition: New other (see details). Listed at 12.00 USD. WHITETAIL CUTLERY Ridge Runner WT-2363RMS3" Closed Rocky Mountain Stag Bone Handle2 3/8" German Stainless Steel Clip Point BladeNickel Silver Bolsters, Brass Pins & LinersOne flat fee for all orders regardless of quantity. Combine items into one order by adding to cart.Visit my store for more knives at: https://www.ebay.com/str/kalispellknifesales