| Colors | 12 Lt Colo Topaz |
|---|---|
| Size | 2mm SS6--20000pcs |
| Coating/Finish | Clear |
| Ethnic & Regional Style | Asian |
| Shape | Round |
| Drill Style | No Hole |
| Number of Pieces | More Than 25 |
| Hole Size | 3 mm |
| Color | Multicolor |
| Material | Resin Strass |
| Vintage | No |
| Brand | Unbranded |
| Stone Type | Rhinestones |
| Unit Type | Unit |
| Metal Purity | Unknown |
| Style | Flat Back |
| Theme | Crystal |
| Features | Lead-Free |
| Unit Quantity | 1 |
| Bead Size | 6 mm |
| Handmade | No |
| Wholesale | Yes |
Check the listing for details. Wholesale Flatback Non Hotfix Rhinestones Silver Base Glitter Crystal Bulk Pack. Color: Multicolor, Condition: New with tags. Listed at 19.23 USD. Rhinestones Type. Loose Rhinestones. Facet Count. Crystal AB | Crystal, 25 colors. Type of Wholesale. You also can use them to decorate your phone, glass, Clothing Accessories, Wedding Dress Accessories, shoes, bags, jewelry, etc.