| Brand | Unbranded |
|---|---|
| Type | HANDHELD |
| Color | Multicolor |
| Features | Painted, Handheld |
| Item Length | 8 in |
| Item Height | 0.25 in |
| Item Width | 1.75 in |
| Item Weight | 0.1 lb |
| Theme | TROPICAL FISH |
| Shape | Fish |
| Department | All Ages |
| UPC | 677299012023 |
Check the listing for details. Wholesale Pack Handheld Mirror Assorted Tropical Fish (Set of 12). Color: Multicolor, Condition: New. Listed at 36.00 USD. Hand Painted Art Work.