| Restocking Fee | No |
|---|---|
| Return shipping will be paid by | Seller |
| All returns accepted | Returns Accepted |
| Item must be returned within | 30 Days |
| Refund will be given as | Money Back |
| Brand | Unbranded |
| MPN | Does not apply |
| Book Title | Why Zebras Don't Get Ulcers : The Acclaimed Guide to Stress, Stress-Related Diseases, and Coping (Third Edition) |
| Item Length | 9in |
| Item Height | 1in |
| Item Width | 6.3in |
| Author | Robert M. Sapolsky |
| Format | Trade Paperback |
| Language | English |
| Features | Revised |
| Topic | General |
| Publisher | Holt & Company, Henry |
| Publication Year | 2004 |
| Genre | Self-Help |
| Item Weight | 19.4 Oz |
| Number of Pages | 560 Pages |
Check the listing for details. Why Zebras Don't Get Ulcers, Third Edition - Paperback - GOOD. Condition: Good. Listed at 5.75 USD. Why Zebras Don't Get Ulcers, Third Edition - Paperback - GOOD Product Id:0805073698 Condition:USED_GOOD Notes:Item in good condition. Textbooks may not include supplemental items i.e. CDs, access codes etc...