| highlight1: | High-quality product |
|---|---|
| Brand | Unbranded |
| ❤Highlights❤ | ❤Premium Material❤Long Service Life❤Creative Design❤ |
| 🔥Feature🔥 | 🔥High Performance🔥High Safety🔥Good Stability🔥 |
| ★Features★ | ★★★Reliable Quality★★★Easy installation★★★Ideal Gift★★★ |
| * Feature * | *Durable Material*Beautiful Appearance*Good Performance* |
| Feature 1 | Easy installation,Convenient Use,Easy Operation |
| 2.Feature | Fast shipping |
| !2Features! | Compact Design,Unique Appearance |
| Cable | 6mm X 3.6mm |
| Hdl | 4.5mm X 54mm |
| Hook Open | 25mm |
| Steel Frame | 4.5mm |
| Pulling Capacity | 5Tons |
| Rated Load | 2Tons |
Check the listing for details. 5 Ton Extra Heavy Duty Come Along Power Cable Puller with 3 Hooks 2 Gears. Condition: New. Listed at 53.24 USD. 5 Ton Heavy Duty Power Puller with 3 Hooks 2 Gears Automotive Hoist Cable Puller. 5 Ton Heavy Duty Power Puller, 3 Hooks 2 Gears. Then Loosen the Pawl to Loosen the Wire Rope or Galvanized Iron Wire, and Loosen the Wire Clamp.