| model 1 | DT-5000VA |
|---|---|
| Year of manufacture | 2024 |
| Surface Finish 1 | Made of high quality material |
| Highlights | Creative Design,Durable Material,Beautiful Appearance |
| *Feature* | Compact Design,Unique Appearance,High Reliability |
| ~Feature~ | 🔥high performance🔥reliable quality🔥good stability |
| * Feature *1 | AAAAA+ SELLER!!! |
| Manufacturer Warranty | 3 Years |
| Characteristic | Creative Design,Durable Material,Beautiful Appearance |
| ❤Highlights❤ | ❤Premium Material❤Long Service Life❤Creative Design❤ |
| 🔥Feature🔥 | 🔥High Performance🔥High Safety🔥Good Stability🔥 |
| ★Features★ | ★★★Reliable Quality★★★Easy installation★★★Ideal Gift★★★ |
| * Feature * | *Durable Material*Beautiful Appearance*Good Performance* |
| Surface Finish | Made of high quality material |
| Feature* | ★Good Quality Guarantee,Long Service Life★ |
| Note | Do not send to the Canary Islands |
| Transportation does not include | canarias |
| Item location | CA /NJ /Austell |
| shipping notice | Can not ship to Puerto Rico,Alaska/Hawaii |
| Feature 6 | Easy installation |
| Feature 4 | Trouble-free Installation |
| Feature 2 | Special Fashion Design |
| Matetial 1 | high quality & Duable |
| Feature 1 | Stable characteristic, high reliability |
| Destination never sent to or arrived | Canarias Island in Spain |
| Note: | Do not send to the Canary Islands |
| Custom Bundle | No |
| Brand | Unbranded |
| Type | Power Converter |
| Plug Type | United States |
| Voltage Conversion | Step-Up & Down |
| Output Voltage | 220 V |
| Input Voltage | 110V |
| Features | Heavy Duty |
| Maximum Compatible Appliance Wattage | 5000W |
| Feature | High quality W/ warranty! |
Check the listing for details. 5000W Electric Power Voltage Transformer Converter Up/Step Down 110V-220V TRANS. Condition: New. Listed at 107.33 USD. Maximum power capacity:5000W. Check carefully to be sure no error has been made. 220 volts will be available at the front panel outlet marked "220" volts when the power switch is turned on. Feature 1Stable characteristic, high reliability.