| Audio Inputs | USB |
|---|---|
| Battery Capacity | 5.85 mAh |
| Shape | Oval |
| Unit Type | Unit |
| Item Height | 3.58 in |
| Year Manufactured | 2023 |
| Surround Sound Formats | Dolby Digital |
| RMS Power | 15 W |
| Plug Regional Fitment | Type A |
| UPC | 0840268907235 |
| Compatible Brand | Universal |
| Brand | Amazon |
| Type | Smart Speaker |
| Color | Black |
| Model | Amazon Echo Pop |
| Connectivity | Bluetooth, Wi-Fi |
| Compatible Model | Universal |
| MPN | B09WNK39JN |
| Features | Voice Search |
| Smart Home Compatibility | Alexa |
Check the listing for details. Amazon Echo Pop Smart Speaker with Alexa - Charcoal Black - C2H4R9. Color: Black, Condition: Used. Listed at 19.99 USD.