| Brand | Unbranded |
|---|---|
| Antique | Yes |
| Type | Trunk |
| Item Height | 23 in |
| Style | Chinese |
| Material | Wood |
| Item Length | 41 in |
| Item Width | 20 in |
| Handle Material | Wood |
Check the listing for details. antique chinese trunk. Condition: Seller refurbished. Listed at 1000.00 USD. antique chinese trunk. Condition is Seller refurbished. Shipped with UPS Ground.