| All returns accepted | ReturnsNotAccepted |
|---|---|
| Antique | Yes |
| Number of Shelves | 1 |
| Type | Library Bookcase |
| Original/Licensed Reproduction | Original |
| Item Height | 30 in |
| Material | Oak |
| Item Length | 36 in |
| Item Width | 30 in |
Check the listing for details. ANTIQUE OAK LIBRARY TABLE ORIGINAL FINISH-SELLING OUT. Condition: Used. Listed at 525.00 USD. SELLING THIS ANTIQUE OAK LIBRARY TABLE WITH DRAWER ORIGINAL FINISH AND -SELLING OUT,SIZE24"DEEP,36"WIDE,30"TALL AS ANY ITEM OFF THIS AGE YOU WILL FIND INPERFECTIONS,EMAIL WITH ANY QUESTIONS AND SHIPPING COST AS EBAYS WILL BE WRONG.