| Item Height | 29 in |
|---|---|
| Item Length | 15.5 in |
| Item Width | 15.5 in |
| Type | Accent Table |
| Brand | Antique |
| Material | Wood |
| Antique | Yes |
| Color | Brown |
| Indoor/Outdoor | Indoor |
| Original/Licensed Reproduction | Original |
Check the listing for details. Antique Primitive Axe Handle Accent Lamp Table Nightstand End Rare Old Unsigned. Color: Brown, Condition: Used. Listed at 164.95 USD. 15 and 1/2 in square at base. 29 in tall. Age and condition is has shown.