| Brand | Unbranded |
|---|---|
| Frame Color | Gold |
| Antique | Yes |
| Type | Wall Mirror |
| Item Height | 12" |
| Color | Gold |
| Frame Finish | Mirrored |
| Style | Antique |
| Frame Material | Brass |
| Item Length | 18" |
| Item Width | .5" |
Check the listing for details. Antique/vintage Brass Wall Mirror With Two Lint Brushes. Extremely Unique Piece. Color: Gold, Condition: Used. Listed at 59.50 USD.