| Antique | Yes |
|---|---|
| Shape | Arched |
| Item Diameter | 10 in |
| Color | Silver |
| Frame Finish | Mirrored |
| Item Length | 16 in |
| Type | Vanity/Tabletop Mirror |
| Original/Licensed Reproduction | Original |
| Item Height | 16 in |
| Style | Antique |
| Frame Material | Pewter |
| Personalized | No |
| Item Width | 10 in |
Check the listing for details. Antique Vintage Pewter Table Mirror 16"x10". Color: Silver, Condition: Used. Listed at 100.00 USD. A really nice table mirror. Has one small mark in the mirror in the bottom where the stand attaches. Hard to get a good picture because of the reflections.