| Number of Items in Set | 1 |
|---|---|
| Antique | Yes |
| Pattern | Solid |
| Assembly Status | Fully Assembled |
| Shape | Rectangle |
| Color | Brown |
| Indoor/Outdoor | Indoor |
| Material | Wood, Wicker |
| Set Includes | Chair |
| Item Length | 18 in |
| Type | Rocking Chair |
| Department | Unisex |
| Seating Capacity | 1 |
| Item Height | 30 in |
| Features | Rocking, With Arms |
| Room | Any Room |
| Item Width | 18 in |
Check the listing for details. Antique Wooden Wicker Rocking Chair with Arms, Brown, Indoor, Solid Pattern. Color: Brown, Condition: Used. Listed at 68.97 USD. Antique Wooden Wicker Rocking Chair with Arms, Brown, Indoor, Solid Pattern