| Cosmetic condition | Good |
|---|---|
| No accessories | Yes |
| Memory Card Type | Built-In Memory |
| Charger Included | No |
| SIM Card Slot | Single SIM |
| Processor | Hexa Core |
| Screen Size | 6.1 in |
| Manufacturer Color | White |
| Chipset Model | Apple A13 Bionic Apl1w85 (7 NM) |
| Color | White |
| Brand | Apple |
| Network | Unlocked |
| Model | Apple iPhone 11 |
| Connectivity | Bluetooth, Wi-Fi, Lightning, NFC, GPS, Glonass, Galileo |
| Operating System | iOS |
| Storage Capacity | 64 GB |
| Camera Resolution | 12 MP |
| RAM | 4 GB |
Check the listing for details. Apple iPhone 11 - 64 GB - White Unlocked READ DESCRIPTION. Color: White, Condition: Used. Listed at 99.00 USD.