| Cosmetic condition | Excellent |
|---|---|
| No accessories | Yes |
| Processor | Hexa Core |
| Chipset Model | Apple A15 Bionic (5 NM) |
| Lock Status | Network Unlocked |
| SIM Card Slot | Dual SIM (SIM + eSIM) |
| Unit Type | Unit |
| Energy Star | A |
| Network | Unlocked |
| Style | Bar |
| Operating System | iOS |
| Features | 3D Depth Camera, 3D Depth Sensor |
| Storage Capacity | 128 GB |
| Unit Quantity | 1 |
| Camera Resolution | 12 MP |
| Screen Size | 6.1 in |
| Manufacturer Color | Midnight |
| EC Range | A - G |
| Color | Black |
| Memory Card Type | Built-In Memory |
| Model Number | MLAE3 |
| Brand | Apple |
| Model | Apple iPhone 13 |
| Connectivity | Bluetooth, Wi-Fi, Lightning, NFC, GPS, Glonass, Galileo |
| Charger Included | No |
| Contract | Without Contract |
| Country of Origin | United States |
| RAM | 4 GB |
| UPC | 8780201379007 |
Check the listing for details. Apple iPhone 13 - 128 GB - 86%🔋- Midnight (Unlocked). Color: Black, Condition: Used, Made in United States. Listed at 229.99 USD. Carrier Status: Unlocked. Apple iPhone 13 128GB. Battery%: 86%.