| Cosmetic condition | Excellent |
|---|---|
| No accessories | Yes |
| EC Range | A - G |
| Energy Star | A |
| Memory Card Type | Built-In Memory |
| Style | Bar |
| Charger Included | No |
| Lock Status | Network Locked |
| Contract | Without Contract |
| Country of Origin | United States |
| SIM Card Slot | eSIM |
| Processor | Hexa Core |
| Screen Size | 6.7 in |
| Manufacturer Color | Pink |
| Chipset Model | Apple A18 (3 NM) |
| Color | Pink |
| Brand | Apple |
| Network | AT&T |
| Model | Apple iPhone 16 Plus |
| Connectivity | Bluetooth, Wi-Fi, USB Type-C, NFC, GPS, Glonass, Galileo |
| Operating System | iOS |
| Storage Capacity | 128 GB |
| Camera Resolution | 48 MP |
| RAM | 8 GB |
Check the listing for details. Apple iPhone 16 Plus - 128 GB - Pink (AT&T) Display Message. Color: Pink, Condition: Open box, Made in United States. Listed at 419.99 USD. Samsung Galaxy Z Fold 3 5G SM-F926U - 256GB - Phantom Black - Demo Unit(BAD LCD). Find your favorite shots faster in the redesigned Photos app. ¹ With groundbreaking privacy protections, it gives you peace of mind that no one else can access your data.