| MPN | A2482 |
|---|---|
| Lock Status | Network Unlocked |
| SIM Card Slot | Single SIM |
| Contract | Without Contract |
| UPC | 659455519331 |
| Processor | Hexa Core |
| Screen Size | 6.1 in |
| Manufacturer Color | Starlight |
| Chipset Model | Apple A15 Bionic (5 NM) |
| Color | Silver |
| Brand | Apple |
| Network | Unlocked |
| Model | Apple iPhone 13 |
| Connectivity | Bluetooth, Wi-Fi, Lightning, NFC, GPS, Glonass, Galileo |
| Operating System | iOS |
| Storage Capacity | 128 GB |
| Camera Resolution | 12 MP |
| RAM | 4 GB |
Check the listing for details. Apple iPhone 13 A2482 Unlocked 128GB Starlight (Good). Color: Silver, Condition: Good - Refurbished. Listed at 249.99 USD. See full item description, click here.