| Storage | 128GB |
|---|---|
| Manufacturer Color | Purple |
| Processor | Hexa Core |
| Screen Size | 6.1in |
| Color | Blue Starlight Black Red |
| Lock Status | Factory Unlocked |
| SIM Card Slot | Single SIM |
| Brand | Apple |
| Network | Unlocked |
| Model | Apple iPhone 14 |
| Operating System | iOS |
| Storage Capacity | 128gb, 256gb |
| Contract | Without Contract |
| Camera Resolution | 48.0 MP |
| RAM | 6 GB |
Check the listing for details. Apple iPhone 14 - 128GB (Unlocked) Black Red Starlight Blue - Good Condition. Color: Blue Starlight Black Red, Condition: Used. Listed at 245.00 USD. Apple iPhone 14 - 128GB 256gb (Unlocked) Black Red Blue Starlight. Condition is Good. Front and/or rear glass will show a few light scratches. Only seen when screen is off. We will take care of any problems that may arise.