| Color | Midnight |
|---|---|
| Brand | Apple |
| Model | iPhone 14 Plus |
| Storage Capacity | 128GB |
| Network | Unlocked |
| Camera Resolution | 12.0 MP |
| Screen Size | 6.7 in |
| Lock Status | Network Unlocked |
| Connectivity | 5G, Bluetooth, GPS, Lightning, NFC, Wi-Fi |
| Processor | Hexa Core |
| Style | Bar |
| Features | Accelerometer, Ambient Light Sensor, Barometer |
| RAM | 6 GB |
| Operating System | iOS |
| Chipset Model | Apple A15 Bionic |
Check the listing for details. Apple iPhone 14 Plus 128GB Unlocked Fair Condition - All Colors. Color: Midnight, Condition: Used. Listed at 379.99 USD. IPhone 14 Plus - 128GB - Unlocked - Fair. Unlocked . The screens will show moderate to excessive scratches, anywhere from light to deep in severity. Expect moderate signs of wear in the form of scratches, dents and/or black markings on the housing and bezel.