| Colors | Midnight |
|---|---|
| Processor | Hexa Core |
| Screen Size | 6.7 in |
| Chipset Model | Apple 15 Bionic (4 NM) |
| Color | Red |
| Lock Status | Factory Unlocked |
| SIM Card Slot | eSIM |
| Brand | Apple |
| Network | Unlocked |
| Model | Apple iPhone 14 Plus |
| Connectivity | Bluetooth, Wi-Fi, Lightning, NFC, GPS, Glonass, Galileo |
| Operating System | iOS |
| Storage Capacity | 512 GB |
| Contract | Without Contract |
| Camera Resolution | 12 MP |
| Country of Origin | China |
| RAM | 6 GB |
Check the listing for details. Apple iPhone 14 Plus 512GB Fully Unlocked - Good. Color: Red, Condition: Good - Refurbished, Made in China. Listed at 337.99 USD. This device is Factory Unlocked and will work with any carrier and sim card Worldwide. Apple iPhone 14 Plus 128GB Fully Unlocked - Excellent. Apple iPhone 14 128GB Fully Unlocked - Excellent. Phone will show signs of use like scratches and scuffs but remains in good condition overall.