| Color | Natural Titanium |
|---|---|
| Processor | Hexa Core |
| Screen Size | 6.9 in |
| MPN | A3084-CRB |
| Item Length | 3.06 |
| Lock Status | Unlocked |
| Model Number | A3084 |
| SIM Card Slot | eSIM |
| Brand | Apple |
| Unit Type | Unit |
| Energy Star | A |
| Network | Unlocked |
| Item Height | 6.42 |
| Model | Apple iPhone 16 Pro Max |
| Connectivity | 5G, Wi-Fi, NFC, GPS, Galileo, Glonass, Bluetooth |
| Style | Bar |
| Operating System | iOS |
| Features | 6.9 inch 2796 x 1290 display |
| Storage Capacity | 256GB |
| Country/Region of Manufacture | Peoples Republic of China |
| Contract | Without Contract |
| Camera Resolution | 48 MP |
| Item Width | 0.32 |
| RAM | 8 GB |
Check the listing for details. Apple iPhone 16 Pro Max US Version 256GB Titanium 6.9" Fully Unlocked Excellent. Color: Natural Titanium, Condition: Excellent - Refurbished. Listed at 749.99 USD. Apple iPhone 16 Pro Max 256GB 6.9" 5G Fully Unlocked, Desert Titanium. Experience the power and sophistication of the Apple iPhone 16 Pro Max. Fully Unlocked. Cellular Status: Unlocked. Desert Titanium.