| Colors | Lavender |
|---|---|
| Cosmetic condition | Excellent |
| No accessories | Yes |
| Processor | Hexa Core |
| Screen Size | 6.3 in |
| EC Range | A - G |
| Chipset Model | Apple A19 (3 NM) |
| Color | Black, White, Sage, Mist Blue, Lavender |
| Memory Card Type | No Card Slot |
| Lock Status | Network Unlocked |
| SIM Card Slot | eSIM |
| Brand | Apple |
| Unit Type | Unit |
| Network | Unlocked |
| Model | Apple iPhone 17 |
| Connectivity | Bluetooth, Wi-Fi, USB Type-C, NFC, GPS, Glonass, Galileo |
| Style | Bar |
| Operating System | iOS |
| Features | Bluetooth Enabled, Facial Recognition, Wireless Charging |
| Charger Included | No |
| Storage Capacity | 256 GB |
| Contract | Without Contract |
| Camera Resolution | 48 MP |
| RAM | 8 GB |
| Country of Origin | China |
Check the listing for details. Apple iPhone 17 256GB Unlocked - Excellent 90%+ Battery. Color: Black, White, Sage, Mist Blue, Lavender, Condition: Excellent - Refurbished, Made in China. Listed at 777.95 USD. Apple iPhone 17 256GB Unlocked Smartphone. GSM Unlocked. Capacity: 256GB. Model : Apple iPhone 17. Apple iPhone 17. Battery Type: mAh Lithium-ion Non-Removable. USB Sync Data Cable. Extended warranties are provided through third party partners.