| Color | Deep Purple |
|---|---|
| Brand | Apple |
| Model | iPhone 14 Pro Max |
| Storage Capacity | 128GB |
| Network | Unlocked |
| Screen Size | 6.7" |
| Lock Status | Unlocked |
| Processor | Hexa-core |
| Features | Face ID, accelerometer, gyro, proximity, compass, barometer, Ultra Wideband (UWB) support, Emergency SOS via satellite (SMS sending/receiving) |
| RAM | 6GB |
| Operating System | iOS |
| Contract | Without Contract |
| Model Number | A2651 |
| Camera Resolution | 48MP |
| Style | Smartphone |
| California Prop 65 Warning | This product contains a chemical known to the State of California to cause cancer and birth defects or other reproductive harm. For more information search "P65 Warnings" on Google. |
Check the listing for details. Apple iPhone 14 Pro Max 128GB Unlocked - Good. Color: Deep Purple, Condition: Good - Refurbished. Listed at 699.99 USD. It incorporates cutting-edge components, including a powerful processor, ensuring seamless performance and responsiveness. Our carefully inspected and tested Manufacturer refurbished products assure full functionality, having undergone a comprehensive examination.