| EC Range | A - G |
|---|---|
| Memory Card Type | Built-In Memory |
| Lock Status | Network Locked |
| Cellular Band | UMTS |
| SIM Card Slot | eSIM |
| Unit Type | Unit |
| Energy Star | A |
| Manufacturer Warranty | 1 Year |
| Style | Bar |
| Charger Included | No |
| Features | eSIM |
| Contract | Without Contract |
| Country of Origin | China |
| Processor | Hexa Core |
| Screen Size | 6.9 in |
| Manufacturer Color | Cosmic Orange |
| Chipset Model | Apple A19 Pro (3 NM) |
| Color | Orange |
| Brand | Apple |
| Network | T-Mobile |
| Model | Apple iPhone 17 Pro Max |
| Connectivity | Bluetooth, Wi-Fi, USB Type-C, NFC, GPS, Glonass, Galileo |
| Operating System | iOS |
| Storage Capacity | 256 GB |
| Camera Resolution | 48 MP |
| RAM | 12 GB |
Check the listing for details. Apple iPhone 17 Pro Max | 256GB | T-Mobile | ESN Issues | Parts Only | Open Box. Color: Orange, Condition: For parts or not working, Made in China. Listed at 989.00 USD. Apple iPhone 17 Pro Max - 256GB. The device is reset and ready for a new Apple ID. Why is this "For Parts"?.