| Processor | Hexa Core |
|---|---|
| Screen Size | 4.7 in |
| Color | Black |
| Chipset Model | Apple A15 Bionic |
| MPN | MMX53LLA, MMX53LL/A |
| Lock Status | Network Locked |
| SIM Card Slot | Single SIM |
| Brand | Apple |
| Unit Type | Unit |
| Network | Verizon |
| Model | Apple iPhone SE (3rd Generation) |
| Connectivity | 5G, Bluetooth, Wi-Fi, Lightning, NFC |
| Style | Bar |
| Operating System | iOS |
| Features | Proximity Sensor, E-compass, Gyro Sensor, Accelerometer, Ambient Light Sensor, Barometer, Fingerprint Sensor, eSIM |
| Storage Capacity | 64 GB |
| Contract | Without Contract |
| Camera Resolution | 12.0 MP |
| RAM | 4 GB |
| UPC | 0194253012580 |
Check the listing for details. Apple iPhone SE (3rd Gen) - Verizon 64GB Midnight - New. Color: Black, Condition: New. Listed at 164.00 USD. Apple iPhone SE (3rd Gen). Verizon - Will work. ONLY WITH Verizon. IsNOT unlocked for use with other networks and is not eligible to be unlocked. Condition 🥇 🥈 🥉.