| Processor | Hexa Core |
|---|---|
| Screen Size | 5.8 in |
| Manufacturer Color | Space Gray |
| Chipset Model | Apple A11 Bionic Apl1w72 (10 NM) |
| Color | Gray |
| Brand | Apple |
| Network | Unlocked |
| Model | Apple iPhone X |
| Connectivity | Bluetooth, Wi-Fi, Lightning, Glonass, NFC, GPS, Galileo |
| Operating System | iOS |
| Storage Capacity | 64 GB |
| Camera Resolution | 12 MP |
| RAM | 3 GB |
Check the listing for details. Apple iPhone X - 64 GB - Space Gray (Unlocked).read Description. Color: Gray, Condition: Used. Listed at 110.00 USD. There is a shadow on screen as shown.in.pic ..sale without accessories