| Return shipping will be paid by | Buyer |
|---|---|
| All returns accepted | Returns Accepted |
| Item must be returned within | 30 Days |
| Refund will be given as | Money back or replacement (buyer's choice) |
| Manufacturer Warranty | 1 Year |
| Storage Capacity | 64 GB |
| SIM Card Slot | Single SIM |
| Processor | Hexa Core |
| Contract | Without Contract |
| Model Number | A1984 (CDMA + GSM) |
| Country/Region of Manufacture | China |
| Network | Unlocked |
| Model | Apple iPhone XR |
| RAM | 3 GB |
| Lock Status | Factory Unlocked |
| Screen Size | 6.1 in |
| Camera Resolution | 12.0 MP |
| Operating System | iOS |
| Connectivity | Bluetooth |
| Brand | Apple |
| Style | Bar |
Check the listing for details. *UNLOCKED* Apple iPhone XR (64GB) - 1 Year Warranty. Condition: Used. Listed at 184.99 USD. Apple iPhone XR UNLOCKED1-YEAR WARRANTY Unlocked to work with all carriers (AT&T, T-Mobile, Verizon, Sprint etc.) USED but very good condition. Item may show little signs of use with no deep scratches or dents. Fully tested, fully functional. Minimum battery life 80% WHAT IS INCLUDED: Apple iPhone XR Premium quality charging cable Premium quality adapter BOX AND OTHER ACCESSORIES NOT INCLUDED. ALL IMEI NUMBERS MUST MATCH.TO PREVENT FRAUD WE KEEP RECORD OF ALL IMEI NUMBERS