| Country of Manufacture | Indonesia |
|---|---|
| Material | Wood |
| Brand | Baxton Studio |
| Model | 226-21003-13098-CYMX |
| MPN | 226-21003-13098-CYMX |
| Color | Brown |
| Type | Mirrors |
| Style | Modern |
| Item Height | 30" |
| Item Width | 30" |
| Item Length | 1" |
| Category | Mirrors |
| California Prop. 65 Warning | Yes |
| Upholstery Fabric | Wood |
| Set Includes | Baxton Studio Bella Natural Brown Mahognay Wood and Natural Ratta |
| Number of Items in Set | 1 |
| Countertop Material | Wood |
| Firmness | Wood |
| Frame Material | Wood |
| Department | Mirrors |
| Compatible Brand | Baxton Studio |
| Product | Baxton Studio Bella Natural Brown Mahognay Wood and Natural Ratta |
| Installation | Yes |
| UPC | 193271369201 |
Check the listing for details. Baxton Studio Bella Natural Brown Mahognay Wood and Natural Rattan Round Mirror. Color: Brown, Condition: New. Listed at 183.92 USD. Spruce up your interior with the exotic tones of the Bella mirror. The Bella will arrive fully assembled and is wall-mountable. Imbuing your space with a soothing aura, the Bella mirror is sure to refresh any layout.