| Color | Beige |
|---|---|
| Item Length | 39.37 in |
| Seats | 1 Seat |
| Brand | Unbranded |
| Main Color | Beige |
| Type | Sofa Bed |
| Product Type | Single Box Product |
| Item Height | 24.80 in |
| Filler | Memory Foam |
| Item Width | 39.37 in |
| Item Code | W3723P345640 |
| Main Material | Chenille |
| Upholstery Fabric | Chenille |
Check the listing for details. Convertible Folding Sofa Bed, Chenille Fabric Single Seat Sleeper, Beige. Color: Beige, Condition: New. Listed at 218.69 USD. Easily convert between bed and sofa by folding the side armrests or backrest, saving considerable space. Experience exceptional comfort with our high-quality chenille fabric that retains excellent breathability and softness.