| Color | Mint Green |
|---|---|
| MPN | DDM007GBAQ04 |
| Material | Metal |
| Item Depth | 8.7 in |
| Brand | DASH |
| Type | Mini Donut Maker |
| Item Height | 3.9 in |
| Voltage | 120 V |
| Model | Dash Express |
| Features | Quick and Easy, Non-Stick |
| Item Width | 10.6 in |
| Item Weight | 2.2 lbs |
| Power | 760 W |
| Country of Origin | China |
Check the listing for details. Dash Express Mini Donut Maker - DDM007GBAQ04. Color: Mint Green, Condition: New, Made in China. Listed at 12.99 USD. Dash Express Mini Donut Maker in blue. Makes 7 mini donuts. Non-stick surface. New and unused. Box shows wear.