| Size | Makes 7 Donuts |
|---|---|
| Color | Donut Print |
| MPN | DDM007GBDP04 |
| Material | Metal |
| Item Depth | 8.7 in |
| Brand | DASH |
| Type | Mini Donut Maker |
| Item Height | 3.9 in |
| Voltage | 120 V |
| Model | Dash Express |
| Features | Non-Stick, Quick and Easy |
| Item Width | 10.6 in |
| Item Weight | 2.2 lbs |
| Power | 760 W |
| Country of Origin | China |
| UPC | 850011521830 |
Check the listing for details. DASH Express Mini Donut Maker Non Stick - 7 Tasty Donuts Snacks - Donut Design. Color: Donut Print, Condition: Open box, Made in China. Listed at 16.50 USD. Box corners so wear and box has a sticker residue as shown in photos.