| Country of Origin | Indonesia |
|---|---|
| Brand | DASH |
| Color | Red |
| Shape | Round |
| Power Source | Electric |
| Material | Plastic |
| MPN | DMW001RD |
| Item Depth | 4 in |
| Type | Mini Waffle Maker |
| Unit Type | Unit |
| Capacity | 1 |
| Manufacturer Warranty | 1 Year |
| Voltage | 120 V |
| Item Height | 4 in |
| Model | Dash DMW001RD |
| Features | Indicator Light, Non-Stick |
| Cable Length | 60 in |
| Components Included | Instruction Manual |
| Item Width | 1-15 in |
| Power | 350 W |
Check the listing for details. Dash Mini Waffle Maker 4" Nonstick Red. Color: Red, Condition: Used, Made in Indonesia. Listed at 12.10 USD. WOW! **\|/(>.