| Restocking Fee | No |
|---|---|
| Return shipping will be paid by | Seller |
| All returns accepted | Returns Accepted |
| Item must be returned within | 30 Days |
| Refund will be given as | Money Back |
| Blade Material | Stainless Steel |
| Blade Length | 3.375" |
| Opening Mechanism | Manual |
| Color | Orange Camo |
| Blade Edge | Straight Edge |
| Closed Length | 4.0" |
| Overall Length | 7.375" |
| MPN | TA-007OC |
| Blade Types | Trailing Point |
| Brand | Frost Cutlery |
| Type | Pocket Knife |
| Lock Type | Lock Back |
| Model | Tac Assault |
| Number of Blades | 1 |
| Country/Region of Manufacture | China |
| Handle Material | ABS Plastic |
Check the listing for details. FROST CUTLERY TAC ASSAULT FOLDING LOCK BACK TA-007OC. Color: Orange Camo, Condition: New other (see details). Listed at 2.00 USD. FROST CUTLERY TAC ASSAULT FOLDING LOCK BACK TA-007OC4" Closed ABS Handle Lockback Folding Knife3 3/8" Stainless Steel Eagle Eye BladeOrange Camo Design One flat fee for all orders regardless of quantity. Combine items into one order by adding to cart. Visit my store for more knives at: https://www.ebay.com/str/kalispellknifesales