| MPN | GLOBALIND-238507 |
|---|---|
| Material | secret |
| Color | secret |
| Type | secret |
| Item Length | 45.6 in |
| Item Width | 38 in |
| Item Height | 57 in |
| Brand | FixtureDisplays |
| Manufacturer | FixtureDisplays |
Check the listing for details. Global Industrial? Semi-Automatic Stretch Wrap Machine with NTEP Component Scale. Color: secret, Condition: New. Listed at 19694.70 USD. Built-in scale & label printer improves efficiency & productivity Eliminate worker strain with this Global Industrial?. Semi-Automatic Stretch Wrap Machine. This model is outfitted with a built-in NTEP scale and label printer that improves productivity & efficiency by wrapping, weighing, and labeling pallets simultaneously.