| Brand | GMB |
|---|---|
| Part Number | 51DS99K |
| Part Details | Universal Joint -- Standard Grade; Grease Fitting in Cross |
| Fit Model | B2300 |
| Fit Make | Mazda |
| Fit Years | 1994 1995 1996 1997 |
| CS-SKU | 400:51DS99K |
| Manufacturer Part Number | 51DS99K |
Check the listing for details. GMB 51DS99K Universal Joint Fits 1994-1997 Mazda B2300. Condition: New. Listed at 22.18 USD. 1995-1996 Mazda B2300 RWD. 1994, 1997 Mazda B2300. 1995-1996 Mazda B2300 4WD. Notes: Universal Joint -- Standard Grade; Grease Fitting in Cross. Fit Notes: 2 Joint Driveshaft. Fit Notes: 3 Joint Driveshaft.